Bajkysport

 

Naša firma BAJKY ŠPORT sa nachádza v centre Žiliny približne v strede Národnej ulice a je umiestnená vo dvore cca 30m od hlavnej ulice.

Predajňa je na rovnakom mieste už 25 rokov predtým pod názvom „mama bicykle“ alebo „bicykle kellys“. Rozloha predajne je približne 200m2 na ktorých vám ponúkame viac ako 150 druhov bicyklov rôznych značiek. Ponúkame bicykle Kellys, Alpina, Mayo, Leader fox, Kenzel. Samozrejme ponúkame aj široké spektrum doplnkov k bicyklu, od fliaš na vodu až po detské sedačky či pumpy. Ponúkame aj servis bicyklov všetkých značiek, záručné a pozáručné kontroly a taktiež aj opravu elektro bicyklov.

 

Ponúkame aj možnosť uplatniť si poukazy od firmy Benefit plus SK. 

why choose us

 

Proin dictum elementum velit

Nunc eu sem vitae lacus laoreet elementum. Nulla facilisi. Phasellus ullamcorper elementum est, id pretium turpis bibendum vel. Aliquam a odio arcu. Morbi a dignissim nisl? Aenean aliquet magna in nulla congue vehicula.

 

Fusce euismod consequat ante

Morbi a dignissim nisl? Aenean aliquet magna in nulla congue vehicula. Morbi dignissim tristique turpis sed sodales. In tincidunt dapibus semper. Nullam non orci eu massa tempus aliquam! Quisque placerat metus at.

 

Curabitur facilisis pellentesque

Nulla facilisi. Phasellus ullamcorper elementum est, id pretium turpis bibendum vel. Aliquam a odio arcu. Morbi a dignissim nisl? Aenean aliquet magna in nulla congue vehicula. Morbi dignissim tristique turpis sed sodales.